O nás

Společnost ALBREKO s. r. o. je elektromontážní firmou působící zejména v Moravskoslezském kraji od roku 1997.

Historie firmy je úzce spjata s firmou Břetislav Vícha – ELEKTRO (1992), která byla předchůdkyní firmy ALBREKO s. r. o. V letech 1994-1996 zaměřovala svou činnost na elektrické vytápění pro obyvatelskou sféru, prováděla opravy, rekonstrukce i nové elektroinstalace rodinných domků a průmyslových objektů.

V současné době společnost nabízí služby v oblasti elektromontáží a elektroinstalací. Specializuje se na práci na sítích vysokého napětí, nízkého napětí, veřejného osvětlení a místního rozhlasu. Svou nabídku služeb doplňuje o zemní práce prováděné ručně i strojně, vnitrostátní dopravu, práce speciálními vozidly s hydraulickou rukou, práce montážními plošinami a elektroinstalace.

Společnost je od listopadu 1999 certifikována organizací CQS – Sdružení pro certifikaci systémů jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.

Firma ALBREKO s. r. o. je od roku 2001 smluvním partnerem Severomoravské energetiky, a.s., Ostrava (nyní ČEZ Distribuce, a.s., Děčín).

Společnost dnes zaměstnává odborné pracovníky, především se vzděláním v oboru elektro. Stěžejní činnost je zabezpečována elektromontéry, kteří si zvyšují kvalifikaci speciálními školeními, např. práce pod napětím, technologie Raychem, PAS, Ensto atd.

V roce 2008 – 2009 byl vybudován nový provozní objekt společnosti v Brance u Opavy. V tomto objektu se nachází administrativní centrum společnosti, zázemí pro zaměstnance a skladové prostory.